Au fost gasite 3 articole pentru 1 iulie
Potrivit șefului Energiei, lupta pentru independența energetică deranjează interese ostile României.
Creșterea se va aplica de la 1 iulie. Peste 1,8 milioane de angajaţi vor beneficia de majorare.
Totodată, până la sfârşitul anului va fi menținută facilitatea acordată angajatorilor pentru cei 200 de lei scutiţi de taxe.