Ministrul Sănătății, după decesul unei doctorițe de la Buzău: Media gărzilor era de trei pe lună; Trebuie să înţelegem că şi medicii sunt oameni
„Trebuie să înţelegem cu toţii că şi medicii sunt oameni, şi obosesc şi uneori au probleme. Şi alte probleme decât cele din...