BUCUREȘTI: Primăria Sectorului 6 ridică mașinile abandonate
Autoritățile locale au ridicat vehiculele în stare de degradare de pe Strada Preciziei.
Publicat: 21 Februarie 2024, 12:46
Primăria Sectorului 6 continuă ridicarea mașinilor abandonate pe domeniul public, relatează Radio România București FM.
Zilele trecute, polițiștii au acționat pe strada Preciziei.
Oamenii legii au ridicat 11 mașini, abandonate pe domeniul public. Unele dintre ele vor fi date la casat.
Acțiunea se desfășoară cu ajutorul Poliției Locale, prin intermediul Biroului Vehicule Abandonate.
Primăria Sectorului 6 are în evidență, în acest moment, alte 900 de mașini.













